Inowrocław 2016

0

Do Inowrocławia Poznaniacy wyruszyli o 8.30. Samochodzik zapakowany minimalnie bo i modeli gabarytowych nie było.


Marek nasz wspaniały drajwer pomykał zgodnie z przepisami, a pasażerowie mogli podziwiać widoki. Od czasu do czasu co niektórym sie tylko dłużyło i spoglądali na przebyte kilometry czy nie ma jakowegoś oszustwa.


Cel został osiągnięty o należytej godzinie i wszelakie formalności wykonawszy zlustrowaliśmy zawartość stołów. No cóż, kartoniaków w tym roku zdecydowanie mniej. Niemniej te co były pozwalały nacieszyć oczy.

Jak to już wcześniej bywało znajome bużki zaczęły sie pojawiać przeto dysputy na wszelakie tematy zostały rozpoczęte i trwały też w niedzielne przedpołudnie.

Impreza nabierała rumieńców, dla chętnych został podstawiony autokar do Biskupina umozliwiając zwiedzanie tegoż pradawnego grodziska.
Rozpoczęło sie sędziowanie , po którego zakończeniu cała modelarska wiara ruszyła do pobliskiego Borkowa gdzie to już po raz kolejny ludziska sie integrowali. Czas upływał przy suto zastawionych stołach jadła i popitek nie zbrakło, a na sam koniec najwytrwalsi okraszeni zostali kawałkami tortu.
Była to bowiem już X edycja konkursu którą organizują wspaniali ludzie z Inowrocławskiego Stowarzyszenia Modelarzy Redukcyjnych. Zatem mały jubileusz sie należał . Gromkie sto lat na cześć Organizatorów a potem uczestników.


Niedziela okazała sie dniem zimnym co nie przeszkodziło wielu osobom w odwiedzeniu wystawy.


Pod czujnym okiem instruktorów wiele dzieciaków próbował swych sił w sklejaniu jak i innych ciekawych formach zabawy.


Czas zakończenia wybił i mnóstwo nagród, wyróżnień zostało wydanych modelarzom.
Oj było tego naprawdę sporo. I Nam symbolicznie coś się dostało, Jarek za swojego PZinż 130 otrzymał wyróżnienie Brawo!


Jubileuszowy X Konkurs jak zawsze został zorganizowany, przeprowadzony i zakończony w sposób profesjonalny. To co rzuca się w oczy to naprawdę zespołowa gra jaką członkowie ISMR wykonują.
Podział obowiązków, każdy wiedział co ma robić, fachowość, i rzetelność, dbałość zwłaszcza o najmłodszych uczestników to cechy wysoce pożądane.
Jako uczestnicy wieloletni tejże imprezy składamy Wam Przyjaciele z ISMR szczere podziękowanie za możliwość bycia z Wami przez te minione lata, życząc nieustającej energii na kolejne jeszcze owocniejsze lata działalności i wspólnej modelarskiej radości na Waszych konkursach.
To pisałem ja, i nie wiem dlaczego kazali mi zrobić foto akurat przy tym modelu.
Do zobaczenia za rok!

Galeria zdjęć


kameraFilm


2011 WLKP Poznań - Inowrocław 2016. © Powered by Mikser
Powered by Joomla 1.7 Templates