Nowy Tomyśl - 2015

PlakatNT

Rok modelarski 2015 poznańska grupa modelarzy kartonowych rozpoczęła mocnym wejściem na I Konkursie Modeli Kartonowych zorganizowanym w Nowym Tomyślu. Z racji bliskiej odległości Nasza ekipa zmobilizowała się i wyruszyliśmy w dwa samochody wyładowane ludzmi i modelami.

Miejsce konkursu zlokalizowane było w Miejskim Domu Kultury, w przestronnej sali .

Swoje modele wystawili:  Jaroslaw, Marek, Matti, Lucky i Jorzik. Wspierającymi naszą ekipę byli: Kezat i Mikser. Pojawił się też  na chwilę Nawigator.

Po sprawym  załatwieniu formalności część naszej ekipy udała sie do miejscowego zoo, gdzie jak mówiono co niektórzy spotkali pokrewne dusze, a część włączona w skład komisji sędziowskich rozpoczęła ciężką pracę.

A oto słynne zdjęcie z osłem:

zdjecie z oslem

Jak zawsze na tego typu imprezach nie zabrakło miłych spotkań z Kolegami z innych miast, klubów.

Dużo rozmów, wymiana doświadczeń, a w międzyczasie grochówka , kawa i herbata, umilały czas do zakończenia i  odczytania wyników.

Jak sie okazało Nasze trofea okazały sie nie takie małe.

Lucky zdobył w samolotach 1 miejsce za F-15 2 miejsce w okrętach podwodnych za Uboota.

Jarosław, za modele własnej produkcji również wyhaczył 2 nagrody za armaty, a Jorzik postawił kropkę nad " i" zdobywając 3 miejsce w okrętach za Kitakami i trzecie w pojazdach gąsienicowych za Type 97 Shinhoto Chi Ha.

Nasza grupa była równiez fundatorem czterech wyróznień w klasach okręty i statki, samoloty, pojazdy kołowe i pojady gąsienicowe. Wyróżnieni zostali nagrodzeni dyplomami i modelami kartonowymi.

Modeli ponad 200, wspaniała atmosfera, mili ludzie, będziemy tu wracać, bo jak sam Pan Burmistrz zapowiedział będa nastepne edycje konkursu. Trzymamy za słowo. Dziękujemy organizatorom i do następnego spotkania.

kameraFilmGaleria zdjęć


Zdjecia modeli by Kezat

2011 WLKP Poznań - Nowy Tomyśl. © Powered by Mikser
Powered by Joomla 1.7 Templates