Poznań LOK 2013


lok poznan 12

Co roku LOK w Poznaniu organizuje konkurs modeli kartonowych. Impreza nie jest zbyt duża, jednak zasługuje na uwagę ze względu na fakt że przyciąga przede wszystkim młodych modelarzy.

Założeniem zawodów jest rozegranie konkursu między modelarzami zrzeszonymi w LOK-u. I tym razem tak było. Z wielu regionów kraju przyjechali zarówno modelarze jak i opiekunowie. Modele zostały rozstawione na stołach, cała impreza rozpoczęła się w sobotni poranek.

Podobnie jak w zeszłym roku Poznańska Kartonowa Pyra pojawiła się na imprezie. Mikser oraz Kezat mieli zaszczyt pełnić rolę sędziów na konkursie. Oczywiście cała procedura przebiegła bez zakłóceń. Mimo niewielkiej ilości wystawionych prac wybór nie był tak prosty jakby wydawać się mogło.

Po wybraniu najlepszych prac zostały rozdane nagrody. Poznańska Kartonowa Pyra miała przyjemność wręczyć młodym modelarzom wyróżnienia oraz dyplomy. Oczywiście wraz z nagrodami ;)

Po zakończonym konkursie organizatorzy przygotowali całkiem smaczny poczęstunek, była więc okazja aby porozmawiać na temat modelarstwa i zaprzyjaźnić się z opiekunami kilku regionów LOK-u.

Bardzo dziękujemy Panu Tadeuszowi Golawskiemu za zaufanie jakim nas obdarzył i oczywiście polecamy się na przyszłość.
 

Galeria zdjęć z imprezy
Galeria modeli2011 WLKP Poznań - Poznań LOK. © Powered by Mikser
Powered by Joomla 1.7 Templates