Modelarskie podsumowanie roku 2013rypinRok 2013 zamyka  piąty rok Naszej działalności  jako grupy na arenie modelarskiej. Tak jak i poprzednie lata, mijający rok obfitował w znaczące wydarzenia modelarskie. Nasi członkowie uczestniczyli w dziesięciu wystawach i konkursach modelarskich organizowanych w różnych częściach kraju.

Efektem uczestnictwa w tych wydarzeniach są zgromadzone nagrody, wyróżnienia, medale i dyplomy, a szczegóły można obejrzeć  w tabeli nagród i wyróżnień.

kruszwicaZ każdym rokiem Nasza grupa coraz bardziej się konsoliduje, kontynuujemy comiesięczne spotkania, istniejemy na krajowej arenie modelarskiej jak i na lokalnej poznańskiej. Od dwóch lat we współpracy z Poznańskim LOK-iem, uczestniczymy w zabezpieczaniu Wojewódzkiego Konkursu Modeli  Kartonowych. To również okazja do zaprezentowania Naszej działalności jako Grupy.

szczecinObecny rok nie obfitował w powstanie wielu nowych modeli,  jednak te które już wcześniej powstały z powodzeniem stawały w szranki z innymi na wystawach i konkursach.

Warto w tym miejscu podziękować Kolegom którzy na te imprezy wozili Nas własnymi samochodami, bo to nie lada przedsięwzięcia logistyczne.

Życząc zdrowia, modelarskiego natchnienia do klejenia nowych i ciekawych modeli, do usłyszenia w kolejnym roku miejmy nadzieję nie mniej ciekawym jak ten kończący się.

 
Relacje z imprez modelarskichZobacz wszystkie relacje z imprez modelarskich

2011 WLKP Poznań - Rok 2013. © Powered by Mikser
Powered by Joomla 1.7 Templates