Rypin 2012


rypin 12Trzeba było rano wstać żeby do Rypina dojechać na czas. Po dotarciu na miejsce szybko się okazało, że było warto. W składzie; Marek, Jorzik i Mikser dotarliśmy tuż przed południem. Już przy wystawianiu modeli przywitali nas organizatorzy z którymi mieliśmy okazje napić się kawy i podyskutować o trudach organizacji imprezy modelarskiej.

Różnorodność była tak wśród modelarzy, jak i modeli. Na miejscu mieliśmy okazje podziwiać całkiem sporo kartonówek, i co ciekawe było nawet troszkę konstrukcji RC. Każdy znalazł więc coś dla siebie. Niedługo później organizatorzy zaprosili nas na wspólny obiad. I to jaki obiad! Kluchy były wprost wyśmienite! Już dla samych doznań kulinarnych warto było do Rypina przyjechać ;)

Oczywiście zaraz po posiłku wróciliśmy do wspólnych dyskusji z innymi uczestnikami. Ci stawili się całkiem licznie więc na nudę narzekać się nie dało. Rozdanie nagród dla Kartonowej Pyry było równie owocne. Jorzik z pierwszym miejscem za IJN Nisshin wyglądał na całkiem zadowolonego, a Marek zgarnął aż dwa trzecie miejsca za T 34 i Wz. 34.

Do Poznania wróciliśmy więc w wyśmienitych nastrojach za co bardzo dziękujemy organizatorom. Oczywiście mamy nadzieję stawić się za rok ;)

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z imprezy.


Galeria zdjęć2011 WLKP Poznań - Rypin. © Powered by Mikser
Powered by Joomla 1.7 Templates