Paprykarz 2012 - Szczecin


szczecin 12Poznańska Kartonowa Pyra oczywiście do Szczecina dotarła. Dokładniej rzecz biorąc pojechali; Jorzik, Marek, Pirania i Mikser. Mimo nieobecności ślad po sobie pozostawili również Szyszkownik i Jaroslav, dowieźliśmy ich modele (co ważne w jednym kawałku) i z najwyższą starannością ustawiliśmy na i tak już zapełnionych stołach.

Udało się zdobyć kilka medali, ale jak wiadomo nie to jest najważniejsze więc zaraz po dotarciu na miejsce zaczęliśmy się integrować z kolegami po fachu ;-) Poznawanie nowych ludzi i witanie się z tymi już znanymi nie było zbyt trudne, bo atmosfera sprzyjała. Czarek już po raz drugi pokazał, że potrafi zrobić świetną imprezę zarówno dla młodszych jak i starszych uczestników.

Prawie setka modeli kartonowych i ponad 180 plastikowych, było więc co oglądać, rzecz jasna obejrzeliśmy modele kolegów z każdej strony co było prawdziwą przyjemnością dla oka. Do tego kawa serwowana przez organizatorów stawiała na nogi, a cała masa zwiedzających nie pozwalała się nudzić.

Z tego miejsca więc chcielibyśmy podziękować Czarkowi za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy. Mamy nadzieję że za rok również będziemy mieli możliwość odwiedzić modelarski Szczecin.

Ci co nie byli niech teraz żałują, na pocieszenie dzielimy się zdjęciami z wystawy.


Galeria zdjęć2011 WLKP Poznań - Paprykarz. © Powered by Mikser
Powered by Joomla 1.7 Templates