Inowrocław 2012


inowroclaw 12

VI Inowrocławski Konkurs Modelarski to kolejny, w którym uczestniczyła Poznańska Kartonowa Pyra. Trzon wyprawy stanowili: Marek, Pirania i Jorzik. Ta ekipa też dostarczyła modele na konkurs.

Dzięki niezmordowanemu Markowi i jego wbrew pozorom pakownej Hondzie mogliśmy zabrać towar wielkogabarytowy w postaci gablot z okrętami, choć Pirania skazany był na podziwianie KGV przez całą drogę. Oprócz tego wieźliśmy jeszcze modele Jaroslava i Szyszkownika.

Naszą obecność w Inowrocławiu czynnie wsparli koledzy; w sobotę Paweł_k, i K_natlenie, a w niedzielę: Szyszkownik, Navigator, KayFranz oraz kezat z małżonką.

Na samej wystawie zgromadzono setki modeli kartonowych i plastykowych, i było na co popatrzeć i co podziwiać.
Spotkaliśmy wielu znajomych oraz poznaliśmy nowych. Na szczególną uwagę zasłużyły modele samolotów wykonane przez Kolegę z Torunia. Jego tzw. druciaki powalały dokładnością i precyzją wykonania.

Pierwszy dzień imprezy zakończyliśmy wspólną bardzo późną kolacją integracyjną, na której serwowano żurek z kiełbasą zakrapiany złocistym płynem.

Drugi dzień to oczekiwanie na wyniki, ale też kolejne spotkania, rozmowy, wymiana doświadczeń, podziwianie modeli.

Finał sporo się przeciągnął, ale nasze serca uradowały się, gdy na 3 miejscu w klasie ,,Okręty i inne jednostki pływające” nasz kolega Pawel_k wywalczył 3 miejsce modelem King George V.

Żal, że tylko tyle, ale za rok też będzie konkurs…


kameraFilm
Galeria zdjęć2011 WLKP Poznań - Inowrocław. © Powered by Mikser
Powered by Joomla 1.7 Templates